• ورود
 • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

ورود

دوره آموزش غواصی یک ستاره به چه شکل است؟

دوره های آموزش مقدماتی غواصی “یک ستاره”

 • دوره یک ستاره غواصی یعنی چی؟
  1

  این اولین دوره برای ورود شما به دنیای غواصی در سیستم آموزشی فدراسیون جهانی غواصی CMAS است. این دوره شما رو آماده میکنه تا مهارت های پایه و اساسی غواصی را فرابگیرید. در پایان دوره در صورت قبولی مدرک بین المللی از فدراسیون جهانی غواصی و همچنین گواهینامه ای از فدراسیون غواصی کشور دریافت میکنید. دوره یکستاره پرطرفدارترین دوره آموزش غواصی است. شما برای غواص شدن مسیر آسان و پر از لذت در پیش رو دارید.

  01

  image-1
 • 02

  image-1

  دوره یک ستاره غواصی در چند روز برگذار میشود؟

  طبق استاندارد های آموزشی دوره در چهار روز برگذار میشود. اول روز آموزشی شما بعد از کلاس تئوری و شناخت تجهیزات غواصی مهارت های ابتدایی را در استخر فرا میگیرید. در سه روز باقی مانده شما 4 غواصی در دریا را تجربه خواهید کرد در روزهای ابتدایی غواصی ها در عمق کم و در روز پایانی اولین غواصی عمیق خود را تجربه خواهید کرد. حس فوق العاده بی وزنی و همراه صدای حباب ها شما را جادو خواهد کرد.

 • آیا برای غواصی کردن شرایط سنی داریم؟

  برای ورود به دنیای شگفت انگیز غواصی کافیست حداقل 8 سال سن و حداکثر 99 سال سن داشته باشید!! و این یعنی شما در کل طول عمر خود میتوانید غواصی کنید. برای شرکت در دوره آموزش غواصی شما باید 14 سال تمام داشته باشید اگر سن شما کمتر از 14 سال هست دوره های دیگری برای شما طراحی شده است که برای سن شما طراحی شده است.

  03

  image-1
 • 04

  image-1

  وضعیت سلامت جسمانی در غواصی به چه شکل است؟

  برای غواصی باید سیستم قلبی و تنفسی سالمی داشته باشید. همچنین داشتن گوش ها و سینوس های سالم به شما اجازه ورود به دنیای زیر آب را میدهد. برای این امر قبل از شروع دوره آموزش غواصی باید از سلامت خود آگاه باشید و اگر لازم بود با یک پزشک متخصص مشورت کنید. تمام مسائل مهم پزشکی در فرمی که در زمان ثبت نام تحویل میگیرید عنوان شده است.

 • در دوره یک ستاره چند غواصی انجام میدهم؟ در چه عمقی؟

  در دوره آموزش غواصی یک ستاره شما تجربه 5 غواصی را خواهید داشت. هر غواصی شما حداقل 20 دقیقه در زیر آب زمان میبرد. اولین غواصی شما در استخر و چهار غواصی دیگر در دریا خواهد بود. غواصی های اول خود را در عمق کم تجربه خواهید کرد و در روز آخر غواصی عمیق تا عمق بیست متر را تجربه خواهید کرد.

  05

  image-1
 • 06

  image-1

  طرح درس تئوری غواصی

  شما در دوره آموزش غواصی یک ستاره 6 ساعت کلاس تئوری خواهید داشت. تاریخچه غواصی ، شناخت و کاربرد تجهیزات غواصی،فیزیک غواصی ، فیزیولوژی غواصی ، شناخت جداول غواصی ، شناخت موجودات و زندگی در زیر آب ، جهت یابی در زیر آب و.... سر فصل های آموزشی شما در این دور خواهد بود. کلاس تئوری بسته به شرایط دوره گاهی در یک روز و گاهی در طول چهار روز دوره آموزشی برگذار میشود. البته که اگه هنرجو آمادگی داشته باشد میتواند دوره تئوری خود را در شهر خود بصورت غیر حضوری و آنلاین طی کند.

 • دریافت گواهینامه غواصی به چه صورت است؟

  در پایان دوره آموزش غواصی یک ستاره در صورت قبولی در آزمون های تئوری و عملی شما مدرک بین المللی از فدراسیون جهانی غواصی دریافت خواهید کرد. در ضمن از طرف فدراسیون غواصی کشورمون هم گواهینامه غواصی دیگری دریافت خواهید کرد. نگران آزمون ها نباشید!! آزمون ها همان مواردی است که در طول دوره آموزشی در کنار لذت بردن از دنیای زیر آب فراگرفته اید و اصلا آزمون پیچیده ای نیست.

  07

  image-1
 • 08

  image-1

  آیا برای شرکت در دوره آموزش غواصی باید شنا بلد باشم؟

  شما برای شرکت در دوره آموزش غواصی احتیاج نیست که یک غواص حرفه ای و قهرمان المپیک باشید! چون حرکت در زیر آب کاملا متفاوت تر از چیزی هست که تا کنون تجربه کرده اید. کافی است که شما در داخل آب احساس راحتی بکنید. این برای مربی شما کافیست تا مهارت های لازم را به شما آموزش دهد. در سال های اخیر دوره هایی برای افرادی که ناتوانایی جسمانی دارند طراحی شده است. شما حتی با ویلچر هم میتوانید غواصی کنید پس جای هیچ بهانه ای نیست.

 • بعد از پایان دوره یک ستاره غواصی مسیر بعدی چه خواهد بود؟

  این دوره شما را عاشق غواصی خواهد کرد. اکثر افرادی که دوره یک ستاره را میگذرانند علاقه مند میشوند تا گستره بیشتری از اقیانوس را بشناسند و تجربه کنند. دوره آموزش غواصی دو ستاره برای همین طراحی شده است. برای شرکت در دوره دوستاره شما باید حتما دوره یک ستاره را گذرانده باشید. این دوره یک دوره تکمیلی است و شما را آماده میکند تا به صورت حرفه ای در اعماق اقیانوس گشت و گذار کنید.در واقع این دوره دروازه ورود شما به دنیای غواصی حرفه ای است.

  09

  image-1
 • 10

  image-1

  شهریه دوره آموزش غواصی یک ستاره چقدر است؟

  شهریه دوره شامل هزینه های کلاس تئوری هزینه های کلاس های استخری و دریایی ، اجاره تجهیزات غواصی ، اجاره قایق غواصی و هزینه صدور مدارک غواصی است. این شهریه مناسب ترین قیمت در بین تمام کشور ها است!! این فرصت خوبی است تا شما مهارت های غواصی را در سواحل نیلگون خلیج فارس فرا بگیرید. شهریه این دوره دو میلیون و پانصد هزار تومان است.

 • چه فصلی برای غواصی مناسب است؟

  غواصی در جزیره زیبای کیش در چهار فصل سال صورت میگیرد. دوره های آموزشی هم پشت سر هم برگذار میشود. دوره ها در گروه های یک تا سه نفره برگذار میشود . کافیست برنامه سفر خود را با مربی خود هماهنگ کنید تا در صورت مساعد بودن شرایط جوی دوره آموزش خود را شروع کنید.

  11

  image-1
 • 12

  چطور در دوره آموزش غواصی ثبت نام کنم؟

  کلیه هزینه های اقامتی و ایاب و ذهاب به جزیره کیش به عهده هنرجو میباشد. قبل از برنامه ریزی برای سفر به جزیره کیش با مربی خود تماس بگیرید ثبت نام در دوره آموزش غواصی از ارسال نامه درخواست شروع دوره به فدراسیون غواصی آغاز میشود. مربی شما مشخصات شناسنامه ای شما را به فدراسیون غواصی ارسال میکند و در صورت مساعد بودن شرایط جوی دوره شما آغاز میشود. برای ثبت نام با این شماره تماس بگیرید: امیر ارکان فر 09128603059

دوره آموزش غواصی یک ستاره زیر نظر فدراسیون جهانی غواصی برگذار میشود.

مدرک غواصی دریافتی بین المللی است و در تمام دنیا شناخته شده است.

شهریه دوره ها هر سه ماه آپدیت میشود.

برای ثبت نام در دوره آموزشی با مربی خود تماس بگیرید : 09128603059

درباره من

معرفی

آدرس: جزیره زیبای کیش-بلوار مرجان- خیابان مرجان هفتم

مجموعه ورزشی و گردشگری مارینا کیش

تماس: 09128603059

این سایت…

با عشق آماده شده است و من هر روز برای بهتر شدنش تلاش میکنم.

این سایت با عشق آماده شده است و من هر روز برای بهبود آن تلاش میکنم
سوال دارید? چت از طریق واتساپ