پدل بورد

پدل بورد یکی از پر طرفدارترین تفریحات و ورزشهای آبی است .پدل بوردینگ شاخه ای از موج سواری است که فرد را قادر میسازد مسافت بیشتری نسبت به معمول به سمت دریا پارو بزند و با توجه به سایز بزرگتری که نسب به بورد های موج سواری دارد امکان ایستادن و پارو زدن را به فرد می دهد و لذت بیشتری می ببرد. میتوان در آبهای آرامتر برای پیشروی بصورت ایستاده پارو زند. یک گزارش معتبر این ورزش را پرطرفدارترین فعالیت ورزشی بیرون از خانه  در سال 2017معرفی نموده است. ورزشکاران این رشته میتوانند بر روی دریاچه ها، رودخانه های بزرگ و سدها، سوار شدن بر روی موجهای کوچک و سیر مسافتهای طولانی در خط ساحلی از این وسیله استفاده کنند.
مارین دریا کیش برای نخستین بار در کیش نخستین مرکز حرفه ای فروش،آموزش و اجاره پدل بورد را افتتاح نموده تا این ورزش مفرح برای علاقه مندان بصورت همیشگی در دسترس باشد.

قایقهای بادبانی

قایق های بادبانی برای حرکت فقط از نیروی باد استفاده میکنند.در زمانی که به روی قایق هستی صدایی جز صدای باد و موج دریا نمیشنوی و خبری از صدای آزاردهنده موتور قایق نیست.تجربه استفاده از قایق های بادبانی هم آرامش بخش هست هم هیجان انگیز و این بستگی به خود شما دارد که می خواهد کدام یک را تجربه کنید.

مجموعه ورزشی و گردشگری مارین دریا کیش

قایق های بادبانی کاتاماران مجموعه مارین دریا کیش با داشتن پرسنلی مجرب شما را برای یه تجربه شگفت انگیز راهنمایی میکنند البته هدایت قایق های کاتاماران احتیاج به گذراندن دوره های آموزشی هست ولی میتوانید به همراه پرسنل مجرب مجموعه مارین دریا قایق سواری با کاتاماران را تجربه کنید.